We'll make you a manager

HOPI junior program

The HOPI junior program is an opportunity that gives you more than two years' experience in the lecture. You will go through all the departments of a growing company and you will look closely at all the processes of a multinational firm. Our experienced mentors will practically launch your career.

Co vás čeká?

Projdete všechna oddělení

Tady Doprava, tamhle IT. Každé oddělení funguje jinak a a má jiná specifika. Projdete si je všechny a když se vám po skončení programu nějaké zalíbí, můžete v něm rozvíjet své schopnosti dál.

Strávíte alespoň měsíc v zahraničí

We are a Slovak logistics company, and because of our high demand in our services, we are essentially looking for new colleagues to join our company. We will teach newcomers and reward you with great performance. We are always looking for skilled workers who want to grow their career with us.

Regulérní mzda a podmínky

Tohle není stáž. Vstupem do Junior programu se automaticky stáváte Hopíkem, se kterým počítáme. S jistou zodpovědností vám dáme i plnou mzdu, benefity a vše, co se s prací váže. Zároveň budeme brát ohled na to, že se stále učíte.

Vzdělávání a firemní akce

Víme, že mladí lidé jsou naše budoucnost, proto do vás investujeme ve formě vzdělávacích kurzů, workshopů a školení. Neminou vás ani naše pravidelné firemní akce, ať už sportovní nebo společenské.

Co vám pomůže?

Jste absolvent

Ok, tohle je hlavní podmínka. Program je určen pro absolventy, kteří jsou nejvýše dva roky po škole.

Ovládáte jazyky

Domluvíte se anglicky? Super, to rozhodně užijete. Umíte polsky, maďarsky, slovensky, nebo rumunsky? Jste jednou nohou u nás.

Máte praxi

Jestli za sebou máte Erasmus nebo praktickou stáž, dost vám to při výběru pomůže.

Obor zaměření

Tady nemáme preferenci. Máte zájem o obchod, lidské zdroje, dopravu nebo implementaci informačních systémů? U nás se najde opravdu každý.

Přiběhy našich juniorů

Jak se přihlásit do Junior programu

1

Červen – září 2021

Přihlášky a pohovory

2

Říjen 2021

Assessment centrum

3

Leden 2022

Nástup

Sign up

Právě sbíráme kontakty na kandidáty, kteří se k nám chtějí přidat. Zanechte nám svůj e-mail a my vás budeme informovat o průběhu přijímacího řízení.

nahrajte soubor ve formátu PDF
HOPI

Kontakt

Vlasta Bradáčů
739 000 502

Telefon
+420 323 614 313
E-mail
vbradacu@hopi.cz

Why to choose HOPI?

Our strength is: our high customer focus
and our satisfied employees.

more about HOPI
Central European coverage
Stability, flexibility and security
Fair employer
Quality customer care
Increasing efficiency
Supporting human potential