HOPI Česká republika je opět silnější

HOPI Česká republika je opět silnější

Zhodnocení uplynulých 12 měsíců začnu přehledem důležitých zákaznických projektů.

Spolupráce s firmou Makro nabývá nových rozměrů

Jedním z hlavních úkolů z předešlého období, na kterém jsme pracovali, bylo zajištění přesunu zákazníka Makro do vlastního distribučního centra v Kozomíně. Tuto významnou změnu jsme zajistili bez dopadu na servis ze strany HOPI a jedním z výstupů celého transferu byla i dohoda o novém servisním kontraktu pro oblast non-food zboží. Nově tedy zajišťujeme centrální skladování a distribuci na jednotlivé Makro prodejny z DC Jažlovice a DC Prostějov. Z pohledu skladové kapacity jde celkem o 10 000 palet, přičemž v rámci DC Jažlovice jsme otevřeli nový sklad H5 s kapacitou 5 000 palet. Chtěl bych využít této příležitosti a poděkovat celému týmu, který zajistil přípravu skladových prostor a bezproblémový přesun zboží z haly H2.

Nově budeme pro Makro v rámci dopravy zajišťovat kompletní distribuci zboží na vybrané prodejny. Po velkých počátečních problémech našeho partnera se situace uklidňuje a tým HOPI Dopravy se aktivně podílí na důležitých organizačních a technických zlepšeních.

V rámci dlouholetého vztahu s partnerem Makro celkově vstupujeme do nové etapy avyužíváme veškeré synergie, kterou naše spolupráce přináší.

Ve skladu H2 se zabydlela Billa

V uvolněném prostoru suchého skladu H2 byl zahájen nový projekt pro zákazníka Billa. Celkem zde skladujeme 1 800 palet, převážně nápojů s vysokým objemem manipulací (až 11 000 kartonů za den). Tento projekt jsme bezproblémově zahájili a nyní jednáme s partnerem Billa o možném rozšíření skladovaného sortimentu také do DC Prostějov.

UGO i celá skupina Kofola jsou nově v hale H1

Po ukončení cross-dockových aktivit pro zákazníka Makro v hale H1 jsme uzavřeli velmi důležitou dohodu o spolupráci s firmou UGO, která je součástí skupiny Kofola. V uvolněné hale byly pod vedením Technického úseku HOPI vybudovány moderní prostory pro výrobu čerstvých salátů a nápojů. Díky tomu může společnost UGO expandovat a navýšit výrobní kapacity i do budoucna. V našem areálu DC Jažlovice tedy máme velmi dynamicky se rozvíjejícího partnera s velkým potenciálem. Kromě toho, že HOPI firmě UGO poskytlo prostory, zajišťuje také „end of line“ logistiku včetně balení a paletizace.

V části centrálního skladu H1 jsme nově zahájili skladový projekt pro společnost Kofola, kde se skladová zásoba nápojů pohybuje okolo 2 700 palet. Těší nás, že se nám daří plnit stanovené servisní KPIs.

Přečtěte si zbytek souhrnu roku 2019 v novém HOPI Events Booku 2019

Nabídka práce

všechny nabídky

OPERATIVNÍ DISPEČER/KA DOPRAVY - PROSTĚJOV

Popis pracovního místa:* práce v nepřetržitém provozu (12 hod. směny) * odpovědnost za realizaci plánu dopravy v aktuálním čase * řešení mimořádných situací v dopravě a provozu * zajištění náhradního řešení v případě potřeby * kontrola a reporting…

mzda: 28000 - 30000 Kč

více informací

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - Prostějov

Administrativní pracovník/ce skladuCítíte se mezi papíry jako ryba ve vodě? Výborně! Za skvěle fungující logistikou v HOPI s.r.o. stojí nejen dobře nastavené procesy, ale hlavně schopní lidé. Ti, kteří mají dokumenty v malíčku a na pečlivosti si obzvlášť…

mzda: 20000 - 22000 Kč

více informací

ŘIDIČ/ŘIDIČKA VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY C, CE- PROSTĚJOV

Vlastníte řidičský průkaz skupiny C, CE s náborovým příspěvkem 10.000 KčV HOPI děláme logistiku přes 25 let. Máme přes 200 vlastních vozidel, o které se náležitě staráme a ještě lépe se staráme o naše řidiče.Proto dokážeme nabídnout:*Udržované vozy…

mzda: 0 - 0 Kč

více informací

Proč si vybrat Hopi?

Naší předostí je vysoká orientace
na zákazníka a spokojené zaměstnance.

více o hopi
Pokrýváme celou Evropu
Stabilita, pružnost a bezpečnost v jednom
Poctivý zaměstnavatel
Kvalitní péče o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dáváme prostor lidskému potenciálu

Společnosti,
které nám již důvěřují

Vybrané reference
P&G Tesco Lidl Ahold Vodňanské kuře Haribo Tipafrost DR. Oetker Hollandia Bohemia sekt