HOPI Česká republika je opět silnější

HOPI Česká republika je opět silnější

Zhodnocení uplynulých 12 měsíců začnu přehledem důležitých zákaznických projektů.

Spolupráce s firmou Makro nabývá nových rozměrů

Jedním z hlavních úkolů z předešlého období, na kterém jsme pracovali, bylo zajištění přesunu zákazníka Makro do vlastního distribučního centra v Kozomíně. Tuto významnou změnu jsme zajistili bez dopadu na servis ze strany HOPI a jedním z výstupů celého transferu byla i dohoda o novém servisním kontraktu pro oblast non-food zboží. Nově tedy zajišťujeme centrální skladování a distribuci na jednotlivé Makro prodejny z DC Jažlovice a DC Prostějov. Z pohledu skladové kapacity jde celkem o 10 000 palet, přičemž v rámci DC Jažlovice jsme otevřeli nový sklad H5 s kapacitou 5 000 palet. Chtěl bych využít této příležitosti a poděkovat celému týmu, který zajistil přípravu skladových prostor a bezproblémový přesun zboží z haly H2.

Nově budeme pro Makro v rámci dopravy zajišťovat kompletní distribuci zboží na vybrané prodejny. Po velkých počátečních problémech našeho partnera se situace uklidňuje a tým HOPI Dopravy se aktivně podílí na důležitých organizačních a technických zlepšeních.

V rámci dlouholetého vztahu s partnerem Makro celkově vstupujeme do nové etapy avyužíváme veškeré synergie, kterou naše spolupráce přináší.

Ve skladu H2 se zabydlela Billa

V uvolněném prostoru suchého skladu H2 byl zahájen nový projekt pro zákazníka Billa. Celkem zde skladujeme 1 800 palet, převážně nápojů s vysokým objemem manipulací (až 11 000 kartonů za den). Tento projekt jsme bezproblémově zahájili a nyní jednáme s partnerem Billa o možném rozšíření skladovaného sortimentu také do DC Prostějov.

UGO i celá skupina Kofola jsou nově v hale H1

Po ukončení cross-dockových aktivit pro zákazníka Makro v hale H1 jsme uzavřeli velmi důležitou dohodu o spolupráci s firmou UGO, která je součástí skupiny Kofola. V uvolněné hale byly pod vedením Technického úseku HOPI vybudovány moderní prostory pro výrobu čerstvých salátů a nápojů. Díky tomu může společnost UGO expandovat a navýšit výrobní kapacity i do budoucna. V našem areálu DC Jažlovice tedy máme velmi dynamicky se rozvíjejícího partnera s velkým potenciálem. Kromě toho, že HOPI firmě UGO poskytlo prostory, zajišťuje také „end of line“ logistiku včetně balení a paletizace.

V části centrálního skladu H1 jsme nově zahájili skladový projekt pro společnost Kofola, kde se skladová zásoba nápojů pohybuje okolo 2 700 palet. Těší nás, že se nám daří plnit stanovené servisní KPIs.

Přečtěte si zbytek souhrnu roku 2019 v novém HOPI Events Booku 2019

Nabídka práce

všechny nabídky

RETRAKÁŘ/KA - náborový příspěvek

Máte rádi manuální práci nebo Vás baví práce s manipulační technikou? Zavedená logistická společnost HOPI působí na českém trhu víc jak 25 let. Znají nás v celé Evropě a jsme na to hrdí. Nyní hledáme pro pracoviště v Prostějově svědomitého a ochotného…

mzda: 30000 - 30000 Kč

více informací

DISPEČER/KA PERSONALISTIKY DOPRAVY - PROSTĚJOV

Popis pracovního místa: * plánování řidičů do pracovních směn, plánování dovolené * odpovědnost za realizaci školení VZV, lékařské prohlídky řidičů, profesní školení * řešení mimořádných situací v dopravě a provozu * příprava podkladů pro mzdy řidičů …

mzda: 30000 - 35000 Kč

více informací

PRACOVNÍK/CE SKLADU – lehká výroba s přidanou hodnotou

Proč pracovat právě u nás? * Jistota expandující rodinné firmy * Perspektivní zaměstnání u společnosti s mezinárodním pokrytím * Nabízíme možnost kariérního růstu (pracovník výstupní kontroly, vedoucí linky, směnový mistr, přípravář výroby) *…

mzda: 18240 - 21000 Kč

více informací

Proč si vybrat Hopi?

Naší předostí je vysoká orientace
na zákazníka a spokojené zaměstnance.

více o hopi
Pokrýváme celou Evropu
Stabilita, pružnost a bezpečnost v jednom
Poctivý zaměstnavatel
Kvalitní péče o zákazníka
Zvyšování efektivity
Dáváme prostor lidskému potenciálu

Společnosti,
které nám již důvěřují

Vybrané reference
P&G Tesco Lidl Ahold Vodňanské kuře Haribo Tipafrost DR. Oetker Hollandia Bohemia sekt