Artiom Pliaško

Artiom Pliaško

"Jsem původem z Běloruska a byl jsem v podstatě vychovaný v práci. Rodiče totiž mají svoji firmu – dováží květiny. Takže asi od dvanácti let jsem na to koukal, občas s něčím pomohl, a v devatenácti jsem už měl první dodávku s mrazákem. Převážel jsem zboží přes hranici do Polska, do Lotyšska, do Litvy. A už tehdy jsem cítil, že mě ta oblast logistiky strašně baví. Pamatuju si třeba, jak jsem jel poprvé přes hranici. Tam jsem si uvědomil, že to není jen o tom převézt zboží z bodu A do bodu B. Že je to určitý postup nastavených procesů před bodem A, v průběhu přepravy a procesy po bodu B. Určitým objevem pro mě také bylo, že nejpodstatnější částí těchto procesu jsou lidé a komunikace s nimi."

"Poslední tři a půl roku jsem v Praze pracoval pro firmu, která rozváží catering. Dostal jsem se tam tehdy ve správný čas a měl jsem šanci se vypracovat – začal jsem na pozici kurýra, snažil jsem se na sto procent, a když jsem na konci odcházel, tak jsem vedl menší tým lidí. A byla to česká firma a já tam byl jediný cizinec. Dodnes jsem pyšný, že se mi to povedlo. Myslím, že to bylo tím, že mi nebylo jedno, jak pak dopadne firma a moc mi zaleželo, že moje práce je užitečná a přínosná. Neustále jsem se ptal, jak co funguje, proč se co dělá a tím jsem získával znalosti o firemních procesech. V návaznosti na toto jsem pak měl nápady, jak jednotlivé věci zlepšit, a tak zjistili, že nejsem jen kurýr."

"V junior programu HOPI jsem zatím krátce, ale chápu to tak, že jeho náplní je seznámit nás s celou firmou a jejími procesy, abychom se v tom orientovali, viděli celkový obraz firmy a následně mohli vést nějaké její útvary. A nejen zespoda, kdy jsme součástí dílků toho obrovského puzzle, ale i ze shora, abychom dokázali vidět celý obraz. Ať už tu tedy budeme nakonec dělat cokoliv, budeme mít představu o dílčích procesech, a hlavně proč a kvůli čemu to děláme. To je pro mě strašně důležité – vidět, že má práce je užitečná, že má smysl. A je zajímavé, že nám tu opravdu ukáží celou firmu: Seznámíme se tu s celou organizační strukturou firmy, a to od vedení až po facility servis. Z toho jsem opravdu nadšený! Myslel jsem si, že když je to junior program, tak to bude spíše příprava na jednu konkrétní pozici. Ale ukazuje se, že mi spíše představují různé možnosti a příležitosti, abych si sám pro sebe našel to nejlepší místo, kde budu pak nejvíc úspěšný a užitečný pro celé HOPI."

Пропозиція роботи

Всі пропозиції

Team Leader

Směnový mistr – vedoucí týmu v HOPI Velte týmu v jedné z největších českých logistických firem V HOPI děláme logistiku přes 29 let. Ve skladech uchováváme na 180 000 palet se zbožím zákazníků z celé Evropy. Naše sklady jsou ale jen tak dobré, jak…

заробітна плата: 30000 - 30000 Kč

Більше інформації

SAP operátor - administrativa

Máte rádi čistý stůl? Srovnejte si ho v HOPI! V HOPI děláme logistiku přes 25 let. Znají nás v celé Evropě a jsme na to hrdí. Ale co by byla naše auta a sklady bez lidí, kteří udrží všechny papíry pěkně v pořádku? Staňte se jedním z nich! Jaká práce Vás…

заробітна плата: 20000 - 30000 Kč

Більше інформації

Чому варто вибрати HOPI?

Нашими перевагами є висока орієнтація на споживача і задоволені штатні працівники.

Чому варто вибрати HOPI
Центральноєвропейське покриття
Стабільність, гнучкість і безпека в одному
Добросовісний працедавець
Якісна турбота про споживача
Підвищення ефективності
Ми надаємо простір людському потенціалу

Компанії,
які нам вже довіряють

Вибрані рекомендації і відгуки
P&G Tesco Lidl Ahold Vodňanské kuře Haribo Tipafrost DR. Oetker Hollandia Bohemia sekt