Follow us on

Ondřej Schwarz

Ondřej Schwarz

"Loni jsem udělal státnice a měl představu, že si do konce prázdnin najdu místo. Ale zjistil jsem, že to nebude tak jednoduché – alespoň u nás v Olomouckém kraji. Hlavní problém byl, že jsem nedokázal konkurovat zkušenějším kandidátům. Když přijdete na pohovor a skoro vám ještě kape inkoust z diplomu, tak mnohde dají raději přednost někomu, kdo se objeví a řekne: "Podívejte, já už mám tři roky praxe!" Proto jsem se začal porozhlížet i po junior programech – tam tenhle aspekt odpadá. A to, že je firma ochotná investovat do absolventa školy a provést ho celým procesem, že od něho nečeká hned na začátku zázraky, je podle mě dobré znamení. Já se za prací stěhovat nechtěl a HOPI je jedna z mála firem, která takový program v Olomouckém kraji vůbec nabízí."

"Původně jsem chtěl studovat ekonomiku, ale pak jsem si dohledával uplatnění absolventů a vidina toho, že budu na začátku sedět celý den někde za přepážkou v bance, mi nepřišla moc zajímavá. Druhá věc byla, že jsem od čtrnácti let začal chodit na letní brigády do skladu. Během studia logistiky na výšce jsem tam docházel už celý rok a od uklízení skladu a vykládání a třídění kontejnerů jsem se dostal až k tomu, že jsem měl na starost vše, co se týkalo přijetí a expedice zboží. Líbilo se mi, že jsem pracoval s lidmi, i to, že to nebyla jednotvárná a nudná práce."

"Když přijdete do nové firmy, tak je to v něčem podobné jako první den na vysoké škole – přijdete, nevíte, co máte čekat, nic a nikoho pořádně neznáte. Do junior programu HOPI jsem nastoupil teprve nedávno, celý minulý týden jsem strávil na suchém skladu. A přišlo mi to moc fajn. Každý den mne někdo jiný prováděl tím, co se na jeho pozici řeší: Manažer skladu mi vysvětloval co a jak obecně funguje, s vedoucím směny jsem řešil každodenní provozní záležitosti, plánovaní směn nebo způsob vyhodnocování efektivity práce, s operátorem skladu třeba detaily toho, co se děje s jednotlivými zakázkami. I kdybych nakonec dělal něco úplně jiného, tak budu mít představu, co jaký proces a pozice obnáší. Já už několik let hraju baseball a při týmovém sportu si člověk uvědomí, že sám nic nesvede, že důležitý je celek, ve kterém hraje každý svou důležitou roli. Rád bych si pro sebe nějakou našel i v HOPI."

Пропозиція роботи

Всі пропозиції

Administrativní pracovník

V HOPI děláme logistiku přes 30 let. Znají nás v celé Evropě a jsme na to hrdí. Ale co by byla naše auta a sklady bez lidí, kteří udrží všechny papíry pěkně v pořádku? Staňte se jedním z nich! Jaká práce Vás čeká: * Plnění úkolů na základě příkazů a…

заробітна плата: 32000 - 36000 Kč

Більше інформації

Чому варто вибрати HOPI?

Нашими перевагами є висока орієнтація на споживача і задоволені штатні працівники.

Чому варто вибрати HOPI
Центральноєвропейське покриття
Стабільність, гнучкість і безпека в одному
Добросовісний працедавець
Якісна турбота про споживача
Підвищення ефективності
Ми надаємо простір людському потенціалу

Компанії,
які нам вже довіряють

Вибрані рекомендації і відгуки
P&G Tesco Lindt Ahold Haribo Tipafrost DR. Oetker Hollandia Bohemia sekt Mondelez